TB Baits Boosterované Boilie Red Crab 120 g - 24 mm

TB Baits Boosterované Boilie Red Crab 120 g
5,99 EUR
SkladomU vás už piatok 21.6.
KódTB00653VýrobcaTB BAITSZáruka24 mesiacov
Vybrať variantu
16 mmKód:TB006515,99 EUR
Skladom
U vás užpiatok 21.6.
TB Baits Boosterované Boilie Red Crab 120 g - 16 mm
20 mmKód:TB006525,99 EUR
Skladom
U vás užpiatok 21.6.
TB Baits Boosterované Boilie Red Crab 120 g - 20 mm
24 mmKód:TB006535,99 EUR
Skladom
U vás užpiatok 21.6.
TB Baits Boosterované Boilie Red Crab 120 g - 24 mm
Náš úplný bestseller - boosterované boilies TB.

Pri výrobe našich boostrovaných boilies je kladený dôraz na okamžitú účinnosť a atraktivitu. Originál boilie je zasypané mixom, ktorý obsahuje atraktačné látky, ako sú extrakty, esencie, esenciálne oleje, oleje, tekuté potravy, korenie sladidlo NHDC, sušené gamarusy, krevetky a dafnije. Všetko je zmiešané s originál boiliem mixom. Potom je boilie zaliate nálevom, ktorý obsahuje Aminokyselinové spektrum. Zmes aminokyselín, na ktoré kapor reaguje a núti ho prijímať potravu. Starostlivým premiešaním vznikne na povrch boilies vrstva atraktantov. ktorá sa do boilies vpije a je pre kaprov doslova láskominou.

Príchuť Red Crab

Boilie Red Crab obsahuje široké spektrum aminokyselín, NHDC, GLM extrakt, extrakt Krill, Activ Liver extrakt, Chili extrakt, Black Pepper extrakt a mnoho ďalších skvelých zložiek. To všetko je doplnené o extrémne silnú esenciu Crab a esenciálny olej Black Pepper.

Zloženie boilies TB

Všetky druhy nášho boilies obsahujú podiel soli a sladidla NHDC. Soľ veľmi dobre reaguje s vodou a mení PH v okolí nástrahy a návnady. Keď gulička dopadne na dno, začne okamžite reagovať a meniť okolité PH. Tým sa ľahko nabúra štruktúra bolie a soľ zároveň slúži ako nosič atraktorov. To spôsobuje okamžitú účinnosť a príťažlivosť pre kaprov. A prečo NHDC? Toto sladilo používame už od našich začiatkov, ako v práškovej, tak v tekutej forme. Pri testovaní návnad a nástrah bol poznať obrovský rozdiel účinnosti produktov s obsahom NHDC a bez neho. Kapre milujú sladko slanú chuť.

Naše boilie je zostavené tak, aby bolo po vhodení do vody čo najatraktívnejšie. Po dopadnutí na dno sa okamžite začne nabúravať štruktúra boilies a vylučovať potravinový signál. Tým zaujme preplávajúce ryby a núti ich začať sa kŕmiť. Doba rozpadu je ovplyvnená teplotou vody a aktivitou bielej ryby. Do tohto boilies je pri výrobe pridávaný activ proteín (enzimaticky upravená múčka) ktorá nabúrava štruktúru návnady a nástrahy a je jedným z najlepších atraktorov pre kaprov.

VýrobceTB BAITS
Parametre
Popis