TB Baits Vyvážené Boilie Balanced + Atraktor Garlic Liver 100 g - 20 mm

TB Baits Vyvážené Boilie Balanced + Atraktor Garlic Liver 100 g - 20 mm
7,49 EUR
Osobne v Jičíne:na vyžiadaniePrepravnou spoločnosťou:na vyžiadanie

Balanced boilie TB je neutrálne vyvážená nástraha. Toto boilies je tvorené unikátnym pomerom zmesou potápivého a plávajúceho boilies. Gulička vďaka tomu teda tzv. balansuje na dne. Vďaka tomu, že je nástraha nadľahčená,  kapry ju môžu ľahšie nasať a možno s ňou prekabátiť aj tie nejprefíkanejšie kapry. Naša balanced boilie má vysoký podiel atraktorov, vďaka čomu má výraznú chuť a vôňu.

Príchuť Garlic liver

Boilie postavené na lososovej a tuniakovej múčke so sušeným mletým cesnakom. V mixe je veľký podiel silného extraktu z hovädzej pečene. V tomto druhu boilies je použitá pečeňová a cesnaková esencia plus tekutá potrava na pečeňovom základe a je doplnené vtáčím zobom s hmyzom.

Zloženie boilie TB

Všetky druhy nášho boilies obsahujú podiel soli a sladidla NHDC. Soľ veľmi dobre reaguje s vodou a mení PH v okolí nástrahy a návnady. Keď gulička dopadne na dno, začne okamžite reagovať a meniť okolité PH. Tým sa ľahko nabúra štruktúra bolí a soľ zároveň slúži ako nosič atraktorov. To spôsobuje okažitú účinnosť a príťažlivosť pre kapry. A prečo NHDC? Toto zosúladilo používame už od našich začiatkov, ako v práškovej, tak v tekutej forme. Pri tesování návnad a nástrah bol poznať obrovský rozdiel, iných produktov s obsahom NHDC a bez neho. Kapre milujú sladko slanú chuť.

Naše boilies je zostavené tak, aby bolo po vhodení do vody čo najatraktívnejšie. Po spadnutí na dno sa okamžite začne nabúravať štruktúra boilie a vylučovať potravný signál. Tým zaujme prechádzajúce ryby a núti ich začať sa kŕmiť. Doba rozpadu je ovplyvnená teplotou vody a aktivitou bielej ryby. Do tohto boilie je pri výrobe pridávaný activ proteín (enzimaticky upravená múčka) ktorá nabúrava štruktúru návnady a nástrahy a je jedným z najlepších atraktorov pre kapry.