TB Baits Boosterované Boilie Pepper Fish 120 g - 20 mm

TB Baits Boosterované Boilie Pepper Fish 120 g
4,19 EUR
Skladom
Osobne v Jičíne:streda 3.3.Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 4.3.
KódTB00212VýrobcaTB BAITSZáruka24 mesiacov
Vybrať variantu
16 mmKód:TB004334,19 EUR
Není skladom
U vás užna vyžiadanie
Tento produkt sa nedá zakúpiť
TB Baits Boosterované Boilie Pepper Fish 120 g - 16 mm
20 mmKód:TB002124,19 EUR
Skladom
U vás užštvrtok 4.3.
TB Baits Boosterované Boilie Pepper Fish 120 g - 20 mm
24 mmKód:TB004414,19 EUR
Skladom
U vás užštvrtok 4.3.
TB Baits Boosterované Boilie Pepper Fish 120 g - 24 mm
Náš absolútny bestseller - boosterované boilie TB

Boosterované boilie patrí medzi rybármi k najobľúbenejším nástrahám pre kratšie vychádzky. Maximálna atraktivita pre dosiahnutie rýchleho záberu.

Príchuť Pepper Fish

Boilie založené na tuniakovej a lososovej múčke. Zmes obsahuje veľký podiel korenia Robin Red a mletého čierneho korenia. Pri výrobe tohto druhu boilie sa pridáva do zmesi esencia Monster Crab, esenciálny olej čierne korenie, tekutá potrava Power Liver a samozrejmosťou je podiel soli a NHDC. Tiež obsahuje špeciálny korenený olej, vaječný vtáčí zob s hmyzom a drvené mušle.

Zloženie boilie TB

Všetky druhy nášho boilies obsahujú podiel soli a sladidla NHDC. Soľ veľmi dobre reaguje s vodou a mení PH v okolí nástrahy a návnady. Keď gulička dopadne na dno, začne okamžite reagovať a meniť okolité PH. Tým sa ľahko nabúra štruktúra bolí a soľ zároveň slúži ako nosič atraktorov. To spôsobuje okažitú účinnosť a príťažlivosť pre kapry. A prečo NHDC? Toto zosúladilo používame už od našich začiatkov, ako v práškovej, tak v tekutej forme. Pri tesování návnad a nástrah bol poznať obrovský rozdiel, iných produktov s obsahom NHDC a bez neho. Kapre milujú sladko slanú chuť.

Naše boilies je zostavené tak, aby bolo po vhodení do vody čo najatraktívnejšie. Po spadnutí na dno sa okamžite začne nabúravať štruktúra boilie a vylučovať potravný signál. Tým zaujme prechádzajúce ryby a núti ich začať sa kŕmiť. Doba rozpadu je ovplyvnená teplotou vody a aktivitou bielej ryby. Do tohto boilie je pri výrobe pridávaný activ proteín (enzimaticky upravená múčka) ktorá nabúrava štruktúru návnady a nástrahy a je jedným z najlepších atraktorov pre kapry.

Pre selekciu rýb a dlhodobejšie výpravy odporúčame využívať naše boilie s označením "Hard", ktoré je podstatne pevnejšie než naše klasické boilies a má oveľa dlhšiu dobu rozpadu.

VýrobceTB BAITS
Parametre
Popis