TB Baits Boosterované Boilie Hot Spice Plum 120 g

TB Baits Boosterované Boilie Hot Spice Plum 120 g
Kód0145985_MASVýrobcaTB BAITSZáruka24 mesiacov
Vybrať variantu
16 mmKód:TB004345,99 EUR
Skladom
U vás užutorok 3.10.
TB Baits Boosterované Boilie Hot Spice Plum 120 g - 16 mm
20 mmKód:TB002135,99 EUR
Skladom
U vás užutorok 3.10.
TB Baits Boosterované Boilie Hot Spice Plum 120 g - 20 mm
24 mmKód:TB004425,99 EUR
Skladom
U vás užutorok 3.10.
TB Baits Boosterované Boilie Hot Spice Plum 120 g - 24 mm
Náš úplný bestseller - boosterované boilie TB

Pri výrobe našich boostrovaných boilies je kladený dôraz na okamžitú účinnosť a atraktivitu. Originál boilies je zasypané mixom, ktorý obsahuje atraktačné látky, ako sú extrakty, esencie, esenciálne oleje, oleje, tekuté potravy, korenie, sladidlo NHDC, sušené gamarusy, krevetky a dafnie. Všetko je zmiešané s originál boilies mixom. Potom je boilie zaliate nálevom, ktorý obsahuje Aminokyselinové spektrum. Zmes aminokyselín, na ktoré kapor reaguje a núti ho príjmať potravu. Starostlivým premiešaním vznikne na povrch boilies vrstva atraktantov, ktorá sa do boilie vpije a je pre kapry doslova maškrta.

Príchuť Hot Spice Plum

Bojlies postavené na báze tuniakovej a lososovej múčky obsahujúce veľký podiel korenia Robin Red a chilli. Samozrejmosťou v skladbe komponentov pre výrobu je soľ a NHDC sladidlá plus esencie s príchuťou slivka. Veľmi atraktívna nástraha pre celoročné chytanie, obsahuje aj špeciálne korenený olej a vaječný vtáčí zob s hmyzom. Nikdy vás neprestane prekvapovať svojou účinnosťou.

Zloženie boilie TB

Všetky druhy nášho boilies obsahujú podiel soli a sladidla NHDC. Soľ veľmi dobre reaguje s vodou a mení PH v okolí nástrahy a návnady. Keď gulička dopadne na dno, začne okamžite reagovať a meniť okolité PH. Tým sa ľahko nabúra štruktúra bolí a soľ zároveň slúži ako nosič atraktorov. To spôsobuje okažitú účinnosť a príťažlivosť pre kapry. A prečo NHDC? Toto sladidlo používame už od našich začiatkov, ako v práškovej, tak v tekutej forme. Pri tesování návnad a nástrah bol poznať obrovský rozdiel, iných produktov s obsahom NHDC a bez neho. Kapre milujú sladko slanú chuť.

Naše boilies je zostavené tak, aby bolo po vhodení do vody čo najatraktívnejšie. Po spadnutí na dno sa okamžite začne nabúravať štruktúra boilie a vylučovať potravný signál. Tým zaujme prechádzajúce ryby a núti ich začať sa kŕmiť. Doba rozpadu je ovplyvnená teplotou vody a aktivitou bielej ryby. Do tohto boilie je pri výrobe pridávaný activ proteín (enzimaticky upravená múčka) ktorá nabúrava štruktúru návnady a nástrahy a je jedným z najlepších atraktorov pre kapry.

VýrobceTB BAITS
Parametre
Popis