TB Baits Boilie Hot Spice Plum

TB Baits Boilie Hot Spice Plum
Kód0137755_MASVýrobcaTB BAITSZáruka24 mesiacov
Vybrať variantu
1 kg 16 mmKód:TB0013212,99 EUR
Nieje skladom
U vás užna vyžiadanie
Tento produkt sa nedá zakúpiť
TB Baits Boilie Hot Spice Plum-1 kg 16 mm
1 kg 20 mmKód:TB0014112,99 EUR
Nieje skladom
U vás užna vyžiadanie
Tento produkt sa nedá zakúpiť
TB Baits Boilie Hot Spice Plum-1 kg 20 mm
1 kg 24 mmKód:TB0015012,99 EUR
Skladom
U vás užpiatok 6.10.
TB Baits Boilie Hot Spice Plum-1 kg 24 mm
2,5 kg 16 mmKód:TB0015930,39 EUR
Skladom
U vás užpiatok 6.10.
TB Baits Boilie Hot Spice Plum-2,5 kg 16 mm
2,5 kg 24 mmKód:TB0017730,39 EUR
Skladom
U vás užpiatok 6.10.
TB Baits Boilie Hot Spice Plum-2,5 kg 24 mm
Trvanlivé boilies pripravené na okamžité použitie.

Príchuť Hot Spice Plum

Boilie postavené na báze tuniakovej a lososovej múčky obsahujúce veľký podiel korenia Robin Red a chilli. Samozrejmosťou v skladbe komponentov pre výrobu je soľ a NHDC sladidlá plus esencie s príchuťou slivka. Veľmi atraktívna nástraha pre celoročné chytanie, obsahuje aj špeciálne korenený olej a vaječný vtáčí zob s hmyzom. Nikdy vás neprestane prekvapovať svojou účinnosťou.


Zloženie boilie TB

Všetky druhy nášho boilies obsahujú podiel soli a sladidlá NHDC. Soľ veľmi dobre reaguje s vodou a mení PH v okolí nástrahy a návnady. Keď gulička dopadne na dno, začne okamžite reagovať a meniť okolité PH. Tým sa ľahko nabúra štruktúra bolilies a soľ zároveň slúži ako nosič atraktorov. To spôsobuje okažitú účinnosť a príťažlivosť pre kapry. A prečo NHDC? Toto sladidlo používame už od našich začiatkov, ako v práškovej, tak v tekutej forme. Pri tesování návnad a nástrah bol poznať obrovský rozdiel, iných produktov s obsahom NHDC a bez neho. Kapre milujú sladko slanú chuť.

Naše boilies je zostavené tak, aby bolo po vhodení do vody čo najatraktívnejšie. Po spadnutí na dno sa okamžite začne nabúravať štruktúra boilie a vylučovať potravný signál. Tým zaujme prechádzajúce ryby a núti ich začať sa kŕmiť. Doba rozpadu je ovplyvnená teplotou vody a aktivitou bielej ryby. Do tohto boilie je pri výrobe pridávaný activ proteín (enzimaticky upravená múčka) ktorá nabúrava štruktúru návnady a nástrahy a je jedným z najlepších atraktorov pre kapry.

Pre selekciu rýb a dlhodobejšie výpravy odporúčame využívať naše boilie s označením "Hard", ktoré je podstatne pevnejšie než naše klasické boilies a má oveľa dlhšiu dobu rozpadu.

VýrobceTB BAITS
Parametre
Popis